امروز: چهارشنبه, ۱۲ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۹ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۴ اکتبر ۲۰۲۳ میلادی

نرخ ارز و طلا :


درگاه شهرداری مبارکه


درگاه فرهنگ شهر مبارکه


پیشخوان روزنامه ها 

شبکه های اجتماعی

نظر سنجی

نظر شما در مورد پایگاه خبری شهرداری چیست؟

کد: 22656
بروزرسانی: پنج شنبه, ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ ۰۸:۰۲

نشست صمیمی شهردار مبارکه با اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات استان اصفهان

به گزارش پایگاه خبری مبارکه نیوز ، دکتر محمد مهدی احمدی شهردار مبارکه در این نشست نقش مطبوعات را در جامعه بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود: رسانه ها به عنوان منابع آگاهیی دهنده نقش مهمی را در تنویر افکار عمومی و آگاهی بخشی به جامعه دارند .

شهردار مبارکه گفت: مسئولان می توانند با استفاده از رسانه ها مشکلات و معضلات موجود را شناسایی و در جهت رفع آنان در خدمتگزاری به مردم گام بردارند.

محمد مهدی احمدی به نقش مشارکت شهروندان در افزایش تحقق اهداف مدیریت شهری اشاره کرد و افزود: رسانه ها با گردش اطلاعات و آگاهی ها و زمینه سازی مناسب برای افزایش ظرفیت مشارکت شهروندان در تحقق اهداف مدیریت شهری نقش بسزایی دارند و همین ایجاد اطمینان و اعتماد به شهروندان خود عاملی در جهت توسعه هرچه بهتر مدیریت شهری می شود.

وی خاطرنشان کرد: نوع نگاه مردم به فعالیت شهرداران و انتظاراتی که از مجموعه شهری است اغلب عمرانی بوده که انتظاری بحق نیز می باشد ولی باید گامهای موثرتری در جهت پروژه ها و اقدامات فرهنگی نیز برداشته شود.

شهردار مبارکه افزود: درشهرهای پیشرفته نگاه مردم عمرانی نیست ، بلکه بیشتر نگاهی روحی و معنوی به شهر دارند که با پروژه های فرهنگی این انتظارات را می توان برآورده کرد

احمدی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه های مختلف طی چندین ماه گذشته گفت: اگر شهرداری به وظایف خود در شهر عمل کند و رضایتمندی از عملکرد داشته باشد بخش مهمی از نشاط و شادابی در جامعه را تامین می کند.

شهردار مبارکه خاطرنشان کرد: شرایط جامعه در بخش های مختلف به خصوص اقتصادی شرایط حساسی است که رسانه ها می توانند با تزریق امید در جامعه نقش مهمی را در زندگی مردم داشته باشند.

وی افزود: از رسانه‌ها  انتظار می رود از آنجایی که هدفی جز خدمت کردن نداریم مجموعه مدیریت شهری مبارکه را کمک کنند تا بتوانیم در کنار هم خدمتگزار مردم شریف شهرمان باشیم.


محمد مهدی احمدی رسالت رسانه ها را در آگاهی بخشی به شهروندان مهم دانست و گفت: مردم باید از فعالیت ها و عملکرد یک مجموعه مطلع باشند و این اطلاع با همدلی و همراهی رسانه ها با مجموعه ها صورت می گیرد.

وی افزود:در شهرستان مبارکه خوشبختانه رسانه های فعالی وجود دارد که در جهت آگاهی بخشی به شهروندان از ارکان مدیریت شهری محسوب می شوند

شهردار مبارکه به راه اندازی خانه مطبوعات شهرستان نیز اشاره کرد و گفت: مجموعه مدیریت شهری در راستای مسئولیت اجتماعی و تعاملات با رسانه ها مکانی را جهت راه اندازی خانه مطبوعات به رسانه های شهرستان اختصاص خواهد داد.

در ابتدای این نشست رئیس و اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات استان اصفهان پیشنهادات و نظرات خود را در خصوص افزایش تعاملات بین خانه مطبوعات و رسانه های استان با شهرداری مبارکه عنوان کردند.

 + 0
مخالفم - 0
پرینت
ایمیل

 

بازدید: 675
تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید

گزارش تصویری

©  حقوق مادی و معنوی این پایگاه خبری محفوظ و متعلق به شهرداری مبارکه می باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است.

آرادپرداز : طراحی پورتال خبری
Scroll to Top