امروز: یکشنبه, ۲۹ فروردين ۱۴۰۰ برابر با ۰۶ رمضان ۱۴۴۲ قمری و ۱۸ آوریل ۲۰۲۱ میلادی

نرخ ارز و طلا :


درگاه شهرداری مبارکه


درگاه فرهنگ شهر مبارکه


پیشخوان روزنامه ها 

در آیینه مطبوعات

نشریه آوای شهر

نظر سنجی

نظر شما در مورد پایگاه خبری شهرداری چیست؟

کد: 22012
بروزرسانی: دوشنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۴:۱۳

لایحه بودجه ۱۴۰۰ شهرداری مبارکه تقدیم شورا شد

لایجه بودجه یک هزار و 70 میلیارد ریالی سال ۱۴۰۰ شهرداری مبارکه برای تصویب به صحن علنی شورای اسلامی این شهر تقدیم شد.


 

به گزارش پایگاه خبری مبارکه نیوز؛ معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری مبارکه در خصوص لایحه بودجه 1400 شهرداری به خبرنگار ما گفت: بودجه 1400 مدیریت شهری بر اساس دستورالعمل جدید تدوین بودجه شهرداری‌ها ، بخشنامه بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری‌های کشور و همچنین رویکرد‌های موردنظر مدیریت شهری در چارچوب مأموریت‌ها و برنامه‌های عملیاتی و اولویت‌های مدنظر شورای اسلامی شهر تدوین‌شده است.

سعید باقری افزود: رویکرد بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری ، حرکت در مسیر توسعه شهری بر اساس سند چشم‌انداز بیست‌ساله و برنامه راهبردی و عملیاتی  شهر و شهرداری و با نگاهی بر تکمیل طرح‌ها و پروژه‌های نیمه‌تمام می‌باشد. 

وی با اشاره به فرصت های بودجه سال ۱۴۰۰ اظهار داشت: تهیه بودجه تلفیقی شهرداری و سازمانها در راستای شفاف سازی و یکپارچه سازی منافع و مصارف آنها بوده و اولویت بندی و هدایت بودجه به سوی نیازهای اساسی شهر در جهت تخصیص بهینه مصارف است.

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری مبارکه با اشاره به بودجه یک هزار و 70‌ میلیارد ریالی شهرداری مبارکه در سال آینده، افزود: این رقم نسبت به سال ۹۹، افزایش حدود 25 درصدی را نشان می‌دهد و 45 درصد از بودجه پیش بینی شده مربوط به بخش عمرانی و 55 درصد نیز جاری است.

وی اولویت بندی و هدایت بودجه به سوی نیازهای اساسی شهر را از اصلی ترین اهداف بودجه سال آینده شهرداری دانست و افزود: با موضوعاتی که در بودجه امسال مد نظر قرار گرفته است، منابع مالی برای مصارف بهینه تخصیص یافته می‌شود

وی همچنین در خصوص میزان تحقق بودجه شهرداری در سال جاری نیز گفت: در حال حاضر حدود 80 درصد بودجه شهرداری در نیز محقق شده است.


 + 0
مخالفم - 0
پرینت
ایمیل

 

بازدید: 184
تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید

گزارش تصویری

©  حقوق مادی و معنوی این پایگاه خبری محفوظ و متعلق به شهرداری مبارکه می باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است.

آرادپرداز : طراحی پورتال خبری
Scroll to Top