امروز: سه شنبه, ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ برابر با ۰۳ شوّال ۱۴۴۱ قمری و ۲۶ مه ۲۰۲۰ میلادی

نرخ ارز و طلا :


درگاه شهرداری مبارکه


درگاه فرهنگ شهر مبارکه
پیشخوان روزنامه ها 

در آیینه مطبوعات

نظر سنجی

نظر شما در مورد پایگاه خبری شهرداری چیست؟

کد: 20465
بروزرسانی: چهارشنبه, ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ۰۷:۳۶

شهردار مبارکه: ازهرفرصتی برای توسعه گردشگری استفاده خواهیم کرد

شهردار مبارکه گردشگری را یکی از بخش های اصلی تجارت بین الملل بیان کرد و گفت: یکی از منابع اصلی ایجاد ثروت در بسیاری از کشورهای در حال توسعه ، گردشگری است . گردشگری علاوه بر حفاظت از میراث طبیعی و فرهنگی عامل اشتغال نیز هست.

مهندس هاشمی ،شهرمبارکه را دارای یکی از شهرهای پرجاذبه در حوزه گردشگری دانست و افزود: شهر مبارکه از مواهب طبیعی و تاریخی بسیاری خوبی برخوردار می باشد و شرکت در این نمایشگاه ها موقعیت بسیاری مناسبی برای معرفی شهر به مردم سایر شهرها است تا زمینه ساز تبدیل شهر به شهر گردشگر باشیم .

وی هدف اصلی شرکت در نمایشگاه را معرفی جاذبه های گردشگری شهر عنوان و تصریح کرد :حضور درنمایشگاه های گردشگری با معرفی جاذبه گردشگری عامل فراهم شدن ورود گردشگر به شهرستان است و همچنین عامل ایجاد ارتباطی گسترده بین فعالین و سرمایه گذاران عرصه گردشگری و مدیریت شهری است و هدف اصلی ما برای حضور در این نمایشگاه معرفی شهر مبارکه به عنوان یک شهرگردشگر است .

شهردار مبارکه اظهار کرد : با توجه به اوضاع خاص اقتصادی شهرداری ها ، بهترین عامل توسعه شهری ، نگاه ویژه به صنعت گردشگری است . ازهرفرصتی برای توسعه گردشگری استفاده خواهیم کرد تا شهر را در مسیر توسعه سریعتر به جلو ببریم .+ 0
مخالفم - 0
پرینت
ایمیل

 

بازدید: 302
تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید

گزارش تصویری

© تمامی حقوق این سایت برای شهرداری مبارکه محفوظ است و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است.

آرادپرداز : طراحی پورتال خبری
Scroll to Top