امروز: شنبه, ۰۳ فروردين ۱۳۹۸ برابر با ۱۶ رجب ۱۴۴۰ قمری و ۲۳ مارس ۲۰۱۹ میلادی

نرخ ارز و طلا :

در آیینه مطبوعات

نظر سنجی

نظر شما در مورد پایگاه خبری شهرداری چیست؟

کد: 20358
بروزرسانی: یکشنبه, ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۵۲
تقدیرفرماندهی انتظامی استان اصفهان از شهردار مبارکه در راستای ؛

کمک به توسعه طرح " مشارکت مردم در راستای توسعه نظم و امنیت عمومی " توسط شهردار مبارکه

 در دیدار فرماندهی انتظامی شهرستان از زحمات مهندس هاشمی در راستای تلاش ها و حمایت های شهرداری جهت ارتقای سطح امنیت شهر مبارکه و کمک به توسعه "طرح مشارکت مردم در راستای توسعه نظم و امنیت عمومی" تقدیر بعمل آمد.

در این دیدار شهردار مبارکه ضمن تقدیر از همکاری های نیروی انتظامی با شهرداری گفت : شهرداری به عنوان یک نهاد خدمت رسان رابطه مستقیمی با مسائل اجتماعی دارد و نقش حمایتی نیروی انتظامی در انجام فعالیت های شهرداری ضروری و غیر قابل انکار است. اجرای بخشی از امورات و فعالیتهای شهرداری من جمله در حوزه های مهمی چون کنترل ترافیک شهری، رفع سد معبر، تخلفات ساختمانی و نظایر آن منوط به همکاری و حمایت قاطع نیروی انتظامی است که انتظار داریم برای داشتن شهری قانونمند و شهروندانی رضایتمند این همکاری در آینده بیشتر از پیش باشد.

همچنین فرمانده انتظامی شهرستان مبارکه با اشاره به اینکه نیروی انتظامی مظهر امنیت و اقتدار است،  خاطر نشان کرد: کارکنان نیروی انتظامی برای ارتقای سطح امنیت مردم شهرستان تمام تلاش خود را بکار گرفته اند تا به هدف اصلی خود یعنی داشتن شهرستانی امن دست یابیم .

این دیدار در دفتر شهردار مبارکه صورت پذیرفت و در پایان سرهنگ نیکبخت فرماندهی انتظامی شهرستان لوح تقدیری از طرف فرماندهی محترم انتظامی استان به پاس تلاشهای مهندس هاشمی شهردار مبارکه به وی اهدا نمود.

+ 1
مخالفم - 0
پرینت
ایمیل

 

بازدید: 232
تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید

گزارش تصویری

© تمامی حقوق این سایت برای شهرداری مبارکه محفوظ است و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است.

آرادپرداز : طراحی پورتال خبری
Scroll to Top