امروز: دوشنبه, ۰۴ تیر ۱۳۹۷ برابر با ۱۱ شوّال ۱۴۳۹ قمری و ۲۵ ژوئن ۲۰۱۸ میلادی

نرخ ارز و طلا :

اخبار پربازدید

در آیینه مطبوعات

نظر سنجی

نظر شما در مورد پایگاه خبری شهرداری چیست؟

کد: 19878
بروزرسانی: چهارشنبه, ۰۸ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۰۴

جذب سرمایه گذار برای احداث پروژه های گردشگری در شهر مبارکه از اهمیت ویژه ای برخوردار است


 

سرپرست شهرداری مبارکه: جذب سرمایه گذار برای احداث پروژه های گردشگری در شهر مبارکه از اهمیت ویژه ای برخوردار است و در اولویت برنامه های مدیریت شهری مبارکه قرار دارد.

مهندس سید محسن هاشمی در بازدید مشترک اعضای شورای اسلامی و سرمایه گذارانی از کشور اسلواکی از ظرفیت های گردشگری شهر مبارکه افزود: شهر مبارکه به عنوان یک شهر صنعتی و کشاورزی در ذهن مردم تداعی شده و با توجه به زمینه کسب درآمد های پایدار برای شهرداری ها، جذب گردشگر در اولویت برنامه های مدیریت شهری مبارکه قرار گرفته است.

وی با اشاره به سفر دو نفر از سرمایه گذاران از کشور اسلواکی به شهر مبارکه و بازدید آنها از پروژه های نیمه تمام و ظرفیت های گردشگری این شهر گفت: با توجه به پتانسیل های بالای شهر مبارکه در زمینه گردشگری از جمله ارگ تاریخی نهچیر و ساحل زیبای زاینده رود، امیدواریم  شرایطی فراهم شود که در مراحل بعدی بتوانیم بیشتر از این ظرفیت ها برای جذب سرمایه گذار، انجام پروژه های گردشگری و جذب گردشگر استفاده کنیم.

مهندس هاشمی گفت: شهرداری مبارکه از کلیه اشخاصی که می توانند فعالیتی در زمینه گردشگری و جذب گردشگر داشته باشند با آغوش باز استقبال می کند.


سرمایه گذار کشور اسلواکی نیز در این بازدید گفت: با توجه به اشتراکاتی که کشور اسلواکی با شهر مبارکه دارد، زمینه سرمایه گذاری در این شهر مناسب است.

وی با بیان اینکه کشور اسلواکی یک کشور صنعتی و کشاورزی است گفت:من اهل شهر کوشیتسه هستم که شهری شبیه مبارکه است که کارخانه فولاد نزدیک آن است و یک شهر صنعتی محسوب می شود.

وی با بیان اینکه اولین موضوع مورد نیاز شهر مبارکه این است که از صنعتی بودن آزاد شود گفت: شهر من هم به دلیل اینکه یک شهر صنعتی است مشکلاتی  در زمینه جذب توریست دارد.

وی گفت: باید به کارهایی برای جذب گردشگر و توریست، مانند هتل سازی و نه تنها هتل های بیزینسی و کاری بلکه هتل های توریستی مانند این ارگ زیبای قدیمی که در حال بازسازی می باشد، توجه ویژه داشته باشید.

سرمایه گذارکشور اسلواکی با ابراز خوشحالی از حضور در شهر مبارکه و مشاهده فضاهای گردشگری این شهر افزود: ارگ نهچیر بعنوان یک مرکزیت مهم  در جذب توریست و سرمایه گذاری محسوب می شود.

رئیس شورای اسلامی شهر مبارکه: شورای شهر مبارکه رسیدگی به مسائل اقتصادی را در رأس برنامه های کاری خود قرار داده است

رئیس شورای اسلامی شهر مبارکه گفت: شورای اسلامی شهر مبارکه در دوره پنجم با توجه به وضعیت اقتصادی کشور و  شهر مبارکه، رسیدگی و توجه ویژه به وضعیت و مسائل اقتصادی را در رأس برنامه های کاری خود قرار داده است.

دکتر سجاد خالوزاده با اشاره به اهمیت جذب سرمایه گذار و کسب درآمد های پایدار گفت:  شورای اسلامی شهر مبارکه در مباحث اقتصادی دو اولویت اصلی را دنبال می کند که در این راستا امروز سرمایه گذارانی از کشور اسلواکی از پروژه های نیمه تمام شهر مانند تالار شهر و ارگ تاریخی نهچیر بازدید کردند.

وی با اشاره به بازدید سرمایه گذاران کشور اسلواکی از پارک ساحلی سرارود و رودخانه زاینده رود گفت: در این بازدید مباحثی در زمینه ویلاسازی و دهکده ورزشی مطرح و پس از آن نیز بازدیدی از ارگ تاریخی نهچیر انجام شد.

رئیس شورای اسلامی شهر مبارکه با بیان اینکه جلسه خوب و کاملی برگزار شد گفت: امیدواریم در آینده بتوانیم از ظرفیت و پتانسیل سرمایه گذاران بومی، استانی، کشوری و خارجی استفاده کنیم.


 + 1
مخالفم - 0
پرینت
ایمیل

 

بازدید: 207
تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید

گزارش تصویری

© تمامی حقوق این سایت برای شهرداری مبارکه محفوظ است و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است.

آرادپرداز : طراحی پورتال خبری
Scroll to Top